Grafton Recruitment

TB Ügyintéző - Üllő (103-7-44116/PR)

Feladatok:

Üllői székhelyű kereskedelmi partnerünk keres TB-ben jártas szakembert. Összetartó csapat, komplex szakmai kérdések és folyamatos újdonságok teszik színessé a mindennapokat.

Az alábbi feladatokban számítanának Rád:

- Társadalombiztosítási pénzbeni ellátások számfejtése
- TB statisztikák, kimutatások, bevallások készítése
- Orvosi igazolások adminisztrációja
- Kiléptetéssel kapcsolatos teendők ellátása és egyéb munkügyi adminisztráció
- Táppénzes papírok kezelése
- Munkaidő-kimutatások feldolgozása
- Utazási költségtérítés elszámolás kezelése

Elvárások:

- TB ügyintéző végzettség (bérszámfejtő képesítés és tapasztalat előny)
- 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- TB-hez, munkaügyhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete, változások követése
- Excel felhasználói szintű ismerete (függvények, alapműveletek)
- Jó kommunikációs képességek
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat preferált
- Nexon ismerete előny

Amit a megbízónk kínál:

- Munkába járás támogatása
- Tréningek, szakmai továbbképzések
- Medicover
- Heti 1-2 nap home office
- Céges laptop és telefon
- Betanítás és folyamatos támogatás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.