Prohuman állás

Feladatok:

  • Havi és hóközi TB számfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére
  • Táppénz számfejtés végrehajtása és ellenőrzése
  • TB számfejtő program megismerése és használata (NEXON, Kulcs-soft)
  • Hiánypótláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatások előkészítése
  • Keresztellenőrzésekben történő részvétel
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, társosztályokkal
  • Ellátásokkal kapcsolatos riportok elkészítése
  • Levelek, határozatok megírása

Elvárások:

  • Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office szoftverek felhasználói szintű ismerete (kiemelten az Excel)
  • Munkaügyi és társadalombiztosítási jogszabályok naprakész tudása
  • Precizitás és monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Támogató és megbízható szakmai környezet, stabil vállalati háttér
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség, folyamatos szakmai fejlesztés (belső képzések)
  • Kiszámítható karrierút
  • Hosszú távú munkalehetőség

Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job213851.ap@prohumanallas.hu