STELIUS ZRT.

A Stelius Zrt. HR csapata keresi

TB és bérügyi koordinátor

kollegáját!

Nagyvállalati csoportunkhoz olyan közismert és stabilan működő, nagy múltú cégek tartoznak, mint a BÁV Aukciósház és Záloghitel Zrt., a Főtaxi Zrt, a Budapest Taxi, illetve az Inforg Zrt.

Érdekel a társadalombiztosítás területe és van már tapasztalatod is benne? Szeretsz rendszerben gondolkozni és bérszámfejtési ismerettel is rendelkezel?

Akkor Te vagy az, akit keresünk!

Jelentkezz szolgáltatási területen működő vállalatunkhoz, ahol egy új csapat tagjaként részt vehetsz a folyamatok újra gondolásában.

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása;
  • nyugdíjügyekkel kapcsolatos ügyintézés;
  • bérszámfejtés;
  • cafeteria ügyintézés;
  • a munkaviszony létesítésével, változásával és megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés (munkaszerződések, módosítások, felmondások készítése);
  • jelentések, statisztikák, adatszolgáltatások, riportok elkészítése;
  • munkaügyi iktató naprakész vezetése;
  • személyügyi anyag digitalizálása;
  • munkavállalók tájékoztatása;
  • folyamatos kapcsolattartás a feladatköréhez tartozó szervezeti egységekkel, hatóságokkal;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • Tb- és bérügyintézői képesítés;
  • átfogó és naprakész Mt. ismeretek, kapcsolódó jogszabályok ismerete;
  • NEXON rendszer ismerete;
  • minimum 200-300 fős állomány kezelésében szerzett teljes körű, minden munkafolyamatra kiterjedő munkatapasztalat beléptetéstől a kiléptetésig;
  • magabiztos, felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office);
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés;
  • terhelhető, proaktív hozzáállás;
  • változásra nyitott személyiség;
  • ügyfélközpontú szemlélet.

Előnyt jelent:

  • Serpa rendszer ismerete;
  • HR Master rendszer ismerete;

Amit ajánlunk:

  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • folyamatok kialakításában való aktív közreműködés;
  • fontos számunkra a véleményed, javaslataidra kíváncsiak vagyunk;
  • fejlődési lehetőség;
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős jogviszony.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Csalogány utca 23-33.

Amennyiben felkeltette hirdetésünk az érdeklődésedet, kérjük, hogy fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: STELIUS Befektető Zártkörűen Működő Részvénytársaság