A PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz toborzási csapatunkhoz

Senior Recruiter

pozícióba.

Toborzási csapatunk tehetséges új kollégák megtalálásával, a munkáltatói márka építésével támogatja az üzleti eredményeket. Ha erősséged a stakeholder-management, de nem okoz gondot passzív jelöltek felkutatása és meggyőzése sem, akkor téged keresünk!

Miért izgalmas ez a lehetőség?

  • Minőségi munkád eredményeként hatással lehetsz vállalatunk üzleti eredményeire és sikerességére;

  • Tanácsadóként működhetsz, értened kell az üzleti területek elképzeléseit, igényeit, emellett alaposan ismerni a piacot, és ezt a tudást folyamatosan fejleszteni;

  • Sok-sok szálat kell összehangolnod a keresési projektek lebonyolításakor, egyszerre lehetsz „nyomozó” és projekt-menedzser, egyben kell látnod a részleteket és a nagy egészet;

  • Nem csak a pozíciók betöltésével foglalkozhatsz, hanem folyamatok fejlesztésében, belső projektekben, munkánk hatékonyságának alakításában vehetsz részt, hozhatod ilyen jellegű tudásodat, ötleteidet;

  • Sokféle vezetővel dolgozhatsz együtt és önállóan felelhetsz egy adott üzleti terület teljes körű toborzásáért;

  • A PwC széleskörő szolgáltatási portfoliója miatt kiterjedt kapcsolatrendszerre tehetsz szert és sokféle szakmai területet ismerhetsz meg;

  • Közvetítője leszel a PwC munkáltatói márkájának és részt vehetsz annak alakításában is.

Feladataid a következők lesznek:

  • Toborzás-kiválasztás adott üzletágra vonatkozó teljeskörű menedzselése: igények felmérése, hirdetések kezelése, jelöltek felkutatása, velük való kapcsolattartás, előszűrések lebonyolítása, interjúztatás, ajánlatok kidolgozása;

  • Aktív sourcing tevékenység: passzív jelöltek megtalálása és megszólítása, piackutatások lebonyolítása, piaci történések, versenytársak folyamatos monitorozása

  • Csoportos kiválasztási alkalmak (jellemzően Assessment Centerek) felépítésének kidolgozása, szervezése, lebonyolítása, facilitálása;

  • Tanácsadóként közös gondolkodás a HR Business Partnerekkel és az üzleti területekkel: eredmények és piaci információk prezentálása, a stakeholderek folyamatos tájékoztatása a határidők betartásával;

  • Keresési projektekkel és jelöltekkel kapcsolatos adminisztráció: interjúk megszervezése, pozíciók ATS-ben történő menedzselése, beléptetések kapcsán szoros együttműködésben a HR operációs csapatunkkal;

  • Együttműködés az employer brandinggel foglalkozó kollégával és a marketing csapattal: események szervezésében (versenyek, állásbörzék), munkáltatói márka fejlesztésével és kommunikációjával kapcsolatos projektekben.

A kiválasztási folyamatban sikeres lehetsz, ha rendelkezel az alábbi kompetenciákkal:

  • Legalább négy éve foglalkozol már toborzás-kiválasztással, és ezt jellemzően nagyvállalati környezetben töltötted, magabiztos a szakmai tudásod;

  • Ideális esetben pénzügyi vagy Big4 pozíciókra kerestél az eddigiekben;

  • Ügyfélközpontúan gondolkodsz, munkád mindig minőségi és erősséged a stakeholder-management;

  • Tudod, hogyan kell megtalálni és megszólítani passzív jelölteket, mindezt örömmel és eredményesen teszed;

  • Angol nyelvtudásod aktív és minimum középfokú;

  • Képes vagy magas elvárások és terhelés mellett is hatékonyan és eredményesen teljesíteni

  • Energikus, teljesítmény-motivált vagy és rendszer-szemlélet jellemez;

  • Rendszerezetten működsz, jól menedzseled az idődet, hatékonyan döntesz prioritásokról, képes vagy párhuzamos projektekre is fókuszálni;

  • Flexibilis vagy, és gyorsan változó környezetben is jól érzed magad;

  • Precízen és megbízhatóan végzed a munkádat, és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól;

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel;

  • Szívesen osztod meg szakmai tudásodat másokkal is, motivál a csapatmunka és a közös célok elérése.

Az alábbiak segítenek, hogy munkánk kényelmesebb legyen és könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:

  • Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk, melyeket akár magán célra is használhatunk;

  • Kéthetente a PwC saját rádióadása ébreszt minket;

  • Különböző rendezvénysorozataink keretein belül minden hónapban tanulhatunk valami újat munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;

  • Belső képzési programjainkon fejleszthetjük szakmai tudásunkat;

  • Elérhetőek kedvezményesen igénybe vehető szolgáltatások (masszőr, cipész, szabó, tisztító);

  • Péntek esténként a cég jóvoltából fröccsel üdvözölhetjük a hétvégét.

Miért válassz bennünket?

  • A legmagasabb szakmai minőséget várjuk el és ennek elérésére törekszünk.

  • Inspiráló, innovatív, magas szakmai sztenderdeket képviselő multinacionális  környezetben dolgozhatsz.

  • Velünk együtt alakíthatod működésünket, közösen fejleszthetjük hatékonyságunkat.

  • Egy energikus, elkötelezett, lojális és összetartó csapat tagjaként működhetsz.

  • Szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk, inspiráló és tapasztalt kollégákkal, akiktől tanulni lehet.

  • Hibrid módon dolgozunk: irodánk jól megközelíthető helyen van a Nyugati pályaudvar közelében (Eiffel Palace), és tudsz otthonról is dolgozni.

  • Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: PwC