Miskolc a te helyed
Prohuman állás

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése kizárólag szellemi pozíciókra
  • Kreatív, hatékony toborzási módszerek felkutatása, bevezetése
  • Online felületek kezelése, külső és belső adatbázis szűrés
  • Vezetők támogatása a kiválasztás során
  • Munkaerő-igények egyeztetése a felelős területek vezetőivel
  • Személyes, online és telefonos interjúk lebonyolítása
  • Toborzási statisztikák készítése, hatékonysági mutatók prezentálása

Elvárások:

  • 5 év tapasztalat end-to-end recruitmentben, szellemi területen
  • Recruitment és sourcing csatornák ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kreativitás
  • Eredményorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, belső képzések)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség új folyamatok, rendszerek bevezetésére a munkavégzés során
  • Nyitott, fiatalos vállalati légkör
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Home office lehetőség

Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job154821.ap@prohumanallas.hu