Feladatok

  • Rendezvények, konferenciák lebonyolításának előkészítése
  • Ügyféligények egyeztetése, folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és szoros együttműködés a szálloda részlegeivel
  • Turistacsoport ajánlatok kezelése, nyomon követése
  • Rendezvényekhez/csoportokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Egyéni szobafoglalási részleg munkájának támogatása

Elvárások

  • Egyetemi, főiskolai végzettséggel rendelkezel vagy még felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • Nyitott, barátságos és vendégközpontú hozzáállás és elhivatottságság jellemez
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel magyar és angol nyelven egyaránt
  • Talpraesett személyiség vagy, aki kész az önálló munkavégzésre
  • Precízen, pontosan végzed a munkád
  • Tanulási vágy jellemez, szeretnél fejlődni és építeni a karriered
  • MS Office alkalmazásokat felhasználói szinten kezeled

Előnyt jelent

  • Van már tapasztalatod hasonló munkakörben/szállodai környezetben
  • Találkoztál/dolgoztál már Opera rendszerrel

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőséget s modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • vonzó juttatási csomagot kínálunk (havi SZÉP kártya, MEDICOVER egészségbiztosítás, ingyenes napi meleg étkezés, kedvezményes belföldi és külföldi szállodai szolgáltatás)
  • könnyen megközelíthetsz minket központi elhelyezkedésünknek köszönhetően
  • nemzetközi vállalati környezetben végezheted a munkád
  • választhatsz 6 vagy 8 órás munkavégzés közül

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A Park Plaza Budapest egy nemzetközi szállodalánc tagjaként működő, felújított, modern, inspiráló környezettel és Duna-parti központi elhelyezkedéssel rendelkező design szálloda. Lelkes és elhivatott Sales csapatunkba keressük új munkatársunkat.

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva.