Feladatok:

Mivel fogsz foglalkozni?

A futó projektekre való toborzásban, alkalomszerűen kiválasztási napokon való részvételben, illetve ennek lekoordinálásában számítunk a segítségedre. A senior projektvezetővel szoros együttműködésben látjátok el a projektekhez fűződő feladatokat.

Feladataid:

  • Toborzásban és kiválasztásban való részvétel, megfelelő létszámú munkaerő biztosítása a partner felé.

  • Senior projektvezető helyettesítése alkalmanként.

  • A hozzád tartozó projektek célszámainak teljesítésére való törekvés a senior projektvezetővel, a toborzókkal és a koordinátorokkal együttműködve.

  • A munkaköröd egyik sarkalatos pontja a fluktuáció csökkentése és a partnerekkel való szoros kapcsolat ápolása, megtartása.

  • Mint minden pozícióhoz, ehhez is tartoznak adminisztratív teendők. Bérszámfejtés előkészítése, riportálási feladatok a vezetők felé, statisztikák készítése, jelenléti ívek kezelése, cafeteria nyilatkoztatás, munkaügyi adminisztráció (ki-be léptetések).

  • A társosztályokkal való tiszta kommunikáció, ez segíti majd a Te munkádat is.

Elvárások:

Akit keresünk:

  • legyen igazi tűzről pattant személyiség

  • rendelkezzen hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalattal, szüksége lesz rá, hogy könnyen fel tudja venni a fonalat

  • vállalkozó szellemű és vonzzák az új kihívások

  • élvezi és vágyik is rá, hogy ne csak az irodai közegben kelljen érvényesülnie

  • magabiztos és határozott jellem, aki tudja mit szeretne elérni

  • érti a különböző személyiségtípusok nyelvét és meg is találja velük a közös hangot

  • legalább középfokú végzettsége van

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

  • otthonosan mozog a számítógépes programok világában (Word, Excel, Power Point), illetve a social media felületeken is

Előny, ha:

  • rendelkezik felsőfokú végzettséggel (HR/gazdasági)

  • jártas a kékgalléros toborzásban

  • rendelkezik saját autóval

  • kommunikációképes az angol nyelvtudása

Egyéb információ az állásról:

Amit kínálunk:

  • laptop, mobiltelefon

  • teljesítményhez kötött bónuszrendszer

  • hibrid munkavégzés

  • a születésnapod hetén +1 szabadnap

  • választható cafeteria rendszer

  • tréningek, képzések, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak

  • értékeljük véleményedet és javaslataidat, az innováció a vállalati kultúránk része

Munkavégzés helye: Kecskemét

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és csapatunk lelkes tagja leszel!

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Czifra Gitta