Mik lesznek a feladataid?

  • bérszámfejtési feladatok (havi és hóközi) teljes körű ellátása
  • éves zárási feladatok elvégzése
  • a bérszámfejtéssel kapcsolatos kimutatások, bevallások, statisztikák, főkönyvi feladás készítése
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, dokumentumok és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása
  • társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • szakmai részvétel bérszámfejtési folyamatok optimalizációjában
  • tanácsadás ügyfelek részére bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdésekben
  • kapcsolattartás, kommunikáció az ügyfelekkel, munkavállalókkal, belső munkatársakkal és az illetékes hatóságokkal szóban és írásban, alkalmanként személyesen
  • rendszeres egyeztetés társterületekkel (pénzügyi kollégákkal bérszámfejtési adatok és főkönyvi feladások tekintetében).

Elvárások:

  •      legalább 2 év releváns, alapos szakmai tapasztalat
  •      bérszámfejtői és társadalombiztosítási ügyintézői szakmai végzettség
  •      szakma iránti elhivatottság
  •      igényes, pontos, precíz és önálló munkavégzés
  •      ügyfélorientált, emberközpontú mentalitás, jó kommunikációs készség, kiegyensúlyozott, kommunikatív, segítőkész személyiség
  •      tudatos és hatékony időgazdálkodás és a kihívásoknak megfelelő priorizálási készség
  •      proaktív, problémamegoldó, jó kapcsolatteremtő és csapatjátékos személyiség
  •      szakmai magabiztosság, kihívások iránti motiváció
  •      kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  •      következő programok magabiztos használata: Nexon, Excel, Word

Előny, ha:

  • releváns szakmai egyetemi vagy főiskolai végzettséget szereztél (bérszámfejtési és munkaügyi ismeretek)
  • TB kifizetőhelyen szerzett munkatapasztalattal is rendelkezel

Egyéb információ az állásról:

Saját bérszámfejtő csapatunkba keressük új munkatársunkat. Ha hosszútávon Te is ezen a területen építenéd fel karriered, rendelkezel minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalattal, és az angol nyelv használata is motivál, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <ul><li><span style="color: rgb(34, 34, 34);">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;S</span>zakmailag változ