Miskolc a te helyed

A Delego Consulting Kft. egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő

vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Fiatalos csapatunk bővítése céljából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

On- Site HR ügyintéző

(Fizikai munkaerő- kölcsönzés területére, toborzási és munkaügyi feladatokkal)

Nagykőrös

Szeretnéd, ha változatos lenne a munkád? Szeretsz kapcsolatot tartani több emberrel? Fontos számodra, hogy felelősségteljes munkát végezz? Szereted, ha minden területen rend van, és ezt Te alakíthatod? Megérteted magad az emberekkel?

Érdekel a toborzás?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor megtaláltad a NEKED való munkát! : )

Pályakezdőként is várunk, ha szeretnéd elkezdeni a nagybetűs életet!

Amit ajánlunk:

  • Munkád maximális megbecsülése, melyet a bérben is érzékeltetünk
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy biztos háttérrel rendelkező cégnél
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Új kihívások és lehetőségek
  • Közös -csapattal együtt töltött- munkán kívüli programok
  • Munkához szükséges eszközök biztosítása, - melyeket szükség esetén- saját célra is használhatsz (mobiltelefon, laptop)

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztással kapcsolatos feladatok elvégzése:
    • Hirdetések elkészítése, azok feladása
    • Beérkezett jelentkezések feldolgozása
    • Interjúztatás telefonon és személyesen
    • Alkalmas jelöltek továbbítása a partner felé, interjú időpontok egyeztetése
    • Toborzási szoftver vezetése, napra készen tartása
  • Új munkavállalók beléptetési folyamatának támogatása:
    • Munkaszerződés kötésre érkezők tájékoztatása – személyesen
    • Leendő munkavállalók részére az előre elkészített szerződések átadása aláírásra, tájékoztatás és segítségnyújtás
    • Elkészült szerződések rendszerezése, továbbítása a társosztályoknak
    • Folyamatos kapcsolattartás a belépésre szervezett jelöltekkel
    • Orvosi vizsgálatokra időpontok foglalása, erről tájékoztatás nyújtása a leendő munkavállalóknak
    • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, bérszámfejtőkkel
  • Állományban lévő kollégákkal kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása:
    • Jelenléti adatok összegyűjtése, azok rögzítése
    • Munkavállalói reklamációk rögzítése, azok továbbítása az illetékes kollégák számára

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz adminisztráció
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, problémamegoldó személyiség
  • MS Office ismeretek
  • Magas fokú tanulási hajlandóság
  • Rugalmas hozzáállás

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Amennyiben érzed magadban az ERŐT és LELKESEDÉST az ajánlatunk iránt, küldd el szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Munkaerő -közvetítési eng. szám: 680-3/2012-0900

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.