Német tulajdonban lévő, innovatív elektrotechnikai alkatrészeket gyártó megbízó partnerünk részére keresünk

HR Kontroller

munkatársat

Feladatok:

  • Bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése

  • Külsős bérszámfejtő partnerrel történő folyamatos kapcsolattartás

  • Bevallások, adatszolgáltatások, HR kontrolling és egyéb ad hoc kimutatások készítése

  • Munkavállalók be és kilépésének előkészítése

  • A személyügyi szoftver naprakészen tartása, karbantartása

  • Belsős rendezvények megszervezésének és lebonyolításának támogatása

Elvárások:

  • Bérszámfejtő végzettség (felsőfokú pénzügyi vagy HR végzettség előny)

  • Preferáltan középfokú angol vagy német nyelvtudás

  • Legalább 1 év bérszámfejtésben és/vagy HR kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű)

  • Erős MS Office ismeret

  • Problémamegoldó képesség, szervező készség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való alkalmasság

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés

  • Alapbéren kívüli juttatások (teljesítmény bónusz, cafeteria)

  • Bejárási költségtámogatás

Egyéb:

Munkavégzési hely: Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.