Feladatok

  • Részvétel a vállalat éves létszám- és bérköltségtervének elkészítésében
  • Rendezvények, képzések elszámolásában történő aktív részvétel, ellenőrzés, egyeztetések a pénzügyi területtel
  • Havi, negyedéves, féléves, éves és egyéb ad hoc riportok, létszámmal kapcsolatos adatszolgáltatások elvégzése
  • Pénzügyi és szakmai kontroll minden beszerzési és bérezést érintő feladat során
  • A HR kontrollinghoz érkező munkaerőigények, -felvételek és változáskezelés menedzselése
  • Teljesítményértékelési rendszerhez kötődő feladatokban való aktív részvétel
  • Elemzések, prezentációk készítése
  • Éves analitika elkészítése
  • HR rendszer fejlesztése
  • A belső rendszerek adatainak naprakészen tartása, frissítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés pénzügyi szakterületekkel

Elvárások

  • Kontrolling vagy HR kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, proaktivitás
  • Kiváló elemző képesség, összefüggésekben való gondolkodás

Amit kínálunk

  • Rendezett munkakörülmények
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Jól megközelíthető munkahely
  • SZÉP Kártya juttatás
  • Helyi és távolsági bérlettérítés

Céginformáció

Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Budapesti XI. kerületi irodánkba HR kontroller munkatársat keresünk.
Amennyiben szeretné pályafutását egy kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen működő vállalatnál folytatni, értékes tapasztalatokat szerezhet, vagy a már megszerzett tudását kamatoztatná, akkor itt a remek alkalom, jelentkezzen és legyen a csapatunk tagja!

Cégnév: Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.