A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Németül beszélő bérszámfejtő (ZJ)

Feladatok:

  • Bérszámfejtési, munkaügyi és társadalombiztosítási ügyintézési feladatok ellátása,
  • Munkaügyi dokumentumok, nyilvántartások naprakészen tartása,
  • Adatbázisok kezelése,
  • Kilépő dolgozók elszámolása és bizonylataik elkészítése,
  • Kapcsolattartás a saját számfejtési körhöz tartozó területek vezetőivel, kollégáival,
  • Kapcsolódó jogszabályok követése.

Elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat (bérszámfejtés, Sozialversicherung, Lohn-und Gehaltsabrechung),
  • Bérszámfejtési, munkaügyi ismeretek,
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Német nyelvtudás,
  • Nyitott, megbízható és vidám személyiség,
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, proaktív hozzáállás,
  • Elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszer, illetve bérprogramok ismerete,
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós környéke

Cégnév: Tech People Hungary Kft.