Partnercégünk 25 éve meghatározó szerepet tölt be a gyógyszeralapanyag-gyártás területén Magyarországon és világpiaci szinten is. Termékeiket széles körben alkalmazzák a gyógyszeripar számos szegmensében az életmentő beavatkozásoktól a gyógyíthatatlan betegségek kezelésig.

Feladatok:

  • munkavédelmi mérések megszervezése, felügyelete
  • munkavédelmi kockázatértékelések elvégzése
  • balesetek, eltérések, kivizsgálások vezetése, jelentése
  • környezetvédelmi kockázatértékelések elkészítése
  • CLP szerinti címkézés, védőeszközök kiválasztása
  • gyártási dokumentációk jóváhagyása
  • külsős és belsős dolgozók oktatása
  • hatósági kapcsolattartás
  • belső auditok végrehajtása

Elvárások:

  • felsőfokú munkvédelmi végzettség
  • min. 2 év szakmai tapasztalat
  • munkavédelmi jogszabályok ismerete
  • stressztűrés
  • nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 8:00-16:00

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • home office lehetőség
  • angol nyelvtanulási lehetőség
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • ingyenes szállás biztosítása
  • családias légkör
  • jó hangulatú, támogató csapat

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • vegyipari környezetben szerzett munkavédelmi tapasztalat

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.