Miskolc a te helyed

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Munkavédelmi munkatárs

Feladatok

  • Biztonságos munkakörülmények megteremtésében és fenntartásában való közreműködés;
  • Az aktuális munkavédelmi jogszabályok ismerete, követése;
  • A hiányosságok feltárása és megszüntetése, vagy a megszüntetéshez szükséges eljárás elindítása;
  • A területen dolgozó munkavállalók oktatásainak megszervezése és lebonyolítása és dokumentálása;
  • Részvétel a balesetmegelőző intézkedésekkel kapcsolatos eljárásban és a balesetek kivizsgálásában;
  • A hatósági helyszíni szemlén és auditokon történő aktív közreműködés;
  • A feladatköréhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása, naprakész kezelése.

Elvárások

  • Középfokú, vagy felsőfokú munkavédelmi végzettség;
  • Releváns tapasztalat a területe;
  • Aktív, angol nyelvtudás;
  • MEBIR rendszer ismerete;
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés;
  • Stabilan működő vállalati háttér;
  • Befogadó környezet és csapat;
  • Kihívást jelentő, szakmai feladatok.

Előnyök

  • Emelőgép ügyintéző végzettség;
  • Tűz- és környezetvédelmi képzettség.

Munkavégzés helye

  • Mosonmagyaróvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.