Knauf Insulation Kft.

HSE Specialista

A Knauf Insulation a világ egyik legnagyobb és leggyorsabban növekvő szigetelőanyag-gyártója, amely széles választékban kínál a megnövekedett energiahatékonysági-, hő- és hangszigetelési igényeket is kielégítő szigetelőanyagokat lakossági építkezésekhez és felújításokhoz ugyanúgy, mint kereskedelmi és ipari épületekhez. A Knauf Insulation Kft., Zalaegerszeg melletti gyárába, az alábbi pozícióba keresi a megfelelő jelöltet:

Főbb feladatok, munkák:

A munkavédelmi, egészségvédelmi, illetve környezet védelmi és minőség ügyi előírásoknak megfelelően – a vállalati és a magyar törvény előírások figyelembe vételével – a biztonságos és egészséges munkahely körülmények biztosítása a munkavállalók részére. Auditok, ellenőrzések elvégzése, az eredmények elemzése és jelentések készítése.
Balesetek, káresemények kivizsgálása, elemzése, a kiváltó okok felderítésével a helyesbítő, javító intézkedések meghatározása és véghezvitele.
Oktatások, képzések, tréningek keretében, illetve a mindennapi kommunikáció során a HSE-tudatosság növelésé az alkalmazottak gondolkodásmódjában.
  • Tanácsadás az üzemvezetőnek munkavédelmi, munkaegészségügyi és környezet védelmi  kérdésekben
  • A torvényi előírásoknak, vonatkozó jogszabályoknak való megfelelés biztosítása (munkavédelmi, munkaegészségügyi, környezet védelmi  hulladékgazdálkodási, vízgazdálkodási előírásoknak való megfelelés, illetve a kötelező jelentések)
  • A HSE dokumentumrendszer folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Kockázatértékelések elkészítése
  • Üzemi vészhelyzeti program kidolgozása
  • Vészhelyzeti akcióterv kidolgozása
  • Egyéni védő eszközök rendszerének kidolgozása, folyamatos karbantartása
  • Munkabalesetek hatósági jelentésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Munkaegészségügy kérdésekben együttműködés a üzemi munkaegészségügyi szakorvossal

Az álláshoz tartozó elvárások:

3 éves szakmai tapasztalat a HSE teruleten
Angol középfokú nyelvismeret
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
Vállalat Irányítási rendszerek auditálásában szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

SAP tapasztalat (PP modul)
Analitikus gondolkodásmód
MS Office alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Karrierépítés lehetősége
  • Világszerte elismert cég nyújtotta multinacionális munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg

Magyar és angol nyelvű önéletrajz
Cégnév: Knauf Insulation Kft.