Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat

Munkavédelmi munkatárs

Feladatok

  • A biztonságos munkavégzés tárgyi és személyi feltételeinek biztosítása, előírások betartása
  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása
  • Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása, oktatások megtartása
  • Gépek előzetes és időszakos vizsgálatainak előkészítése
  • Kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel
  • Megbeszéléseken, kockázatelemzésekben való részvétel
  • Kapcsolattartás az érintett hatóságokkal
  • Munkavédelmi auditok szervezése

Elvárások

  • Munkavédelmi technikusi végzettség
  • Minimum 1-2 év termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Környezetvédelmi végzettség
  • Tűzvédelmi előadó képesítés

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Szakmai képzések
  • Szakmai nyelv fejlesztése
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Mosonmagyaróvár
Cégnév: Trenkwalder Kft