Ugye Téged is vonz az a cég, amely egyedi cégkultúrájának köszönhetően nívó díjat kapott a ˝Legvonzóbb munkáltató - Kiskereskedelem” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Várunk csapatunkba, ha kedveled az adminisztratív feladatokat, szívesen kezeled a táblázatokat és jól beszéled a német nyelvet, amit szívesen használnál a mindennapokban.

Cserébe hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk egy stabil, piacvezető vállalatnál, betanulásodat és beilleszkedésedet mentor segíti és ahol modern munkakörnyezet és barátságos, kellemes légkör vár Rád.

Munkaügyi ügyintéző

Milyen feladatokkal várunk?

  • Munkaügyhöz kapcsolódó dokumentumok, a személyi adatok és a munkatársakkal kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása, rendszerezése
  • Nemzetközi projektek német anyagainak fordítása
  • Táblázatok, kimutatások kezelése, karbantartása
  • Kapcsolattartás munkavállalókkal, társosztályokkal, partnercégekkel
  • Napi postázás

Mit kérünk Tőled?

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas felhasználói szintű Office ismeretek (Word, Excel)
  • Erős középfokú, aktív német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Csapatmunkára való képesség
  • Kommunikációs készség

Mit részesítünk előnyben?

  • TB és bérügyintézői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk Neked?

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy stabil, piacvezető vállalatnál
  • Versenyképes fizetés és dolgozói kedvezmények (pl. szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefon szolgáltatás stb.)
  • Betanulásodat, beilleszkedésedet mentor segíti
  • Távmunka lehetősége
  • Német nyelvtanulás támogatása és belső workshopokon való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a lenti "Jelentkezem" gombra.

Cégnév: dm Kft.