Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Munkaügyi ügyintéző

munkakör betöltésére.

Feladat:

  • A jogszabályi előírások alapján a közalkalmazotti (kjt., Nkt.) jogviszony létesítésével, meghosszabbításával és megszüntetésével kapcsolatos teendők ellátása.
  • A munkavállalók személyi anyagának kezelése, munkáltatói igazolások előkészítése, munkaügyi nyilvántartások és analitikák vezetése, munkaköri leírások készítése.
  • Szabadság nyilvántartás vezetése, mozgó bérek, nem rendszeres kifizetések számfejtése a KIRA programban.

Elvárás:

  • Középfokú képesítés,
  • Munkaügyi, személyügyi területen szerzett tapasztalat.
  • KIRA programok ismerete
  • Gyakorlott szintű MS Office ismeret
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség

Előnyt jelent:

  • Szakképesítés
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Kiváló szintű kommunikációs és együttműködési képessé

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló dokumentumok fénymásolata
  • Nyilatkozat (Személyes adatok kezeléséről)

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola