Magyar tulajdonú könyvelő iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkaügyi bérszámfejtő

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

Teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi feladatok ellátása, Be-, és kiléptetési folyamatok teljes körű ügyintézése, Letiltások, levonások kezelése, Havi, negyedéves statisztikák, jelentések készítése (KSH, NAV), Belső adatszolgáltatások

Amit kínálunk:

Megbízható háttér, Kellemes kollégák és munkakörnyezet, Kis létszámú munkaközösség, családias munkahely, Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY