Continental Group kft

Csatlakozz hozzánk

Bérszámfejtő, tb- és munkaügyi ügyintéző

pozícióba!

Az esztergomi Portobello Wellness & Yacht Hotel csapatába
bérszámfejtőt keresünk!
Csatlakozz Te is a Continental Group csapatához!

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkavállalók által kitöltött jelenléti ívek összegyűjtése, az elektronikus munkaidő-nyilvántartási rendszerben a munkarendek, munkaidőkeretek beállítása és kezelése, a jelenléti és távolléti adatok ellenőrzése,
  • bérszámfejtési feladatok végzése,
  • adó- és járulékbevallások készítése,
  • munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos munkaügyi feladatok elvégzése, pl. a szükséges hatósági be- és kijelentések megtétele, a munkaszerződések előkészítése,
  • a Cafeteria rendszer nyilvántartásávalkapcsolatos teendők ellátása,
  • a foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok szervezése, nyilvántartása,
  • az illetékes munkatársak kérésének megfelelő munkaügyi adatszolgáltatások teljesítése,
  • letiltások kezelése, munkáltatói és kereseti igazolások kiállítása,
  • kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel és munkavállalóival.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bérszámfejtői végzettség,
  • adó-, tb- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete,
  • önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • gyorsaság, igényesség, precizitás, koncentráló képesség, diszkréció.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szállodai és éttermi területen szerzett tapasztalat,
  • sERPa program ismerete,
  • TB ügyintézői végzettség,
  • hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • versenyképes, megbízható jövedelem,
  • továbbképzés biztosítása,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • sokrétű, érdekes feladat,
  • jó csapatmunka.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2500 Esztergom, Táncsics Mihály utca 5.

Várjuk fényképes, szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével!

Cégnév: Continental Group Kft.