Törökbálinti székhelyű közepes vállalkozás csapatába új kollégát keres azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • Teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása a mindekor hatályos jogszabályok alapján
  • Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés
  • Munkaügyi feladatok ellátása (be-kijelentés, munkaszerződések és módosítások előkészítése)
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése, kezelése
  • Dokumentumok kezelése, igazolások kiállítása
  • Adó-, járulékbevallások és statisztikai adatszolgáltatások készítése a határidők betartásával
  • Bérfeladás elkészítése
  • Részvétel a zárásokban, egyeztetésekben
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Társaság képviselete a bérszámfejtést illetve a munkaügyet érintő ellenőrzések esetében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Együttműködési készség
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Terhelhetőség
  • Pro aktivitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.