Miskolc a te helyed
Euro Bookmark Kft.
Munkatársat keresünk

Bérszámfejtő, tb- és munkaügyi ügyintéző

pozícióba.
Cégünk az Euro Bookmark Kft elsősorban könyvviteli és bérszámfejtési szolgáltatást nyújtó cég. Fiatalos csapattal, jó kedvvel, szakmai fejlődési lehetőséggel, több Kolléga szakmai tapasztalatával. Irodánk Dabason van, mely egy teljesen új irodaház földszintjén 200 nm2 található, irodával, tárgyalóval, pihenőszobával. Irodánk a precíz munkavégzés mellett lehetőséget biztosít a rövid pihenőkre, lazításra, fontos, hogy Kollégáink a mindennapi munka közben is jól érezzék magukat.

Főbb feladatok, munkák:

Munkaviszonyban gyakorlott bér és tb ügyintézőt keresek, kb 500 fő javarészt munkaviszonyos dolgozó, önálló bérszámfejtésére és tb ügyintézői feladatok ellátására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Bérszámfejtő- és TB ügyintézői képesítés, számítógép kezelési ismeretek és office kezelés készségszintű tudása. Babér és Infotéka bérprogram ismerete előny. Legalább 5 éves szakmai gyakorlat szükséges!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Önállóan dolgozni tudó
Megoldásra törekvő
Csapatba jól beilleszkedő
Jó munkabírással rendelkező

Amit kínálunk:

18 fős fiatalos, lendületes, motivált, vegyes korosztályú és vegyes csapat tagja lehetsz. A fejlődési lehetőség páratlan, mind a szakmában, mind megfelelés esetén bérszámfejtői csoportvezetői pozíció elérése lehetséges. Béren felüli juttatások, munkatárs jóléti programok, modern, digitalizált 200 nm2 iroda, pihenő szobával, masszázstérrel. Éven belül 13szori bérfizetési lehetőség!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
Várom jelentkezéseteket magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, bérigény megadásával.
Cégnév: Euro Bookmark Kft.