Magyar Labdarúgó Szövetség

Munkaügyi asszisztens

Országos hálózattal rendelkező Szövetségünk munkaügyi ügyintéző, bérszámfejtő munkatársat keres Budapest XI. kerületében található irodaházába.

Feladatai:

  • Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok ellátása.
  • Munkaviszonnyal és megbízási szerződéssel foglalkoztatott személyekkel kapcsolatos ügyintézés.
  • Munkavállaló beléptetésével, illetve kiléptetésével összefüggő feladatok elvégzése.
  • Munkaügyhöz, bérszámfejtéshez szükséges adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása.
  • Béren kívüli juttatási rendszer működtetése.
  • Letiltások, - adó és személyi kedvezmények rögzítése.
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, MÁK).

Elvárások:

  • A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete.
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Szakirányú végzettség.
  • Megbízható, önálló és pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő környezetben lévő munkahely.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Béren kívüli juttatás.

A munkáltató profilja:

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Magyarországon működő, labdarúgással foglalkozó sportszervezet, amely a sportágban sporttevékenységet folytató jogi és természetes személyek tevékenységét összehangoló, munkájukat segítő, a sportágat önkormányzatiság elvén irányító, kiemelkedően közhasznú szervezetként működő sportági országos szakszövetség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: Magyar Labdarúgó Szövetség