Miskolc a te helyed
Grafton Recruitment

Learning & Development Specialist (103-14-42285/PR)

Feladatok:

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk L&D specialist pozícióba új munkatársat.

A pozícióban az alábbi feladatok várnak RÁD:

Learning Partner támogatása az új igények felkutatásában, illetve a stratégia tervezésben
Konkrét L&D tevékenység vezetése, testreszabása, megvalósítása
Kapcsolattartás a facilitárokkal és a külső beszállítókkal
Képzési igények figyelemmel kísérése
Helyszíni támogatás a külső képzési programok során
Partner kapcsolatok kiépítése más piacokkal
Szervezet támogatása a tudásmenedzsmentben
Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
Programadatbázis karbantartásának felügyelete

Elvárások:

Amire mindenképpen szükséged van a pozícióban:

Felsfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is
Tapasztalat L&D területen, preferáltan nagyobb szervezetnél
Technológiai affinitás (e-learning eszközök)
Emberközpontúság, nyitottság, networking
Agilitás, problématűrés

Amit a megbízónk kínál:

Amiért érdemes jelentkezned:

⏰ Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés
Bónusz lehetőség, cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.