Légy Te is Európa vezető jakuzzigyártó vállalatának tagja és csatlakozz hozzánk a világsiker felé vezető úton!

Keressük bővülő csapatunka

Képzési és fejlesztési specialista

kollégánkat!

Mik lesznek a feladataid?

  • Teljes képzési és fejlesztési rendszer működtetése
  • Dokumentációs rendszer, szabályzat kidolgozása
  • Belső képzések jelentése a hatóság felé
  • Képzési katalógus kidolgozása
  • Költségterv összeállítása
  • Képzések szervezése, munkavállalókkal, képzőkkel való kapcsolattartás
  • Külső szolgáltatókkal kapcsolattartás, tendereztetés
  • TÉR és vezetőkkel való egyeztetés alapján éves képzési terv összeállítása
  • Oktatásokkal, képzésekkel kapcsolatos tanulmányi szerződések elkészítése
  • Évközi egyeztetés a vezetőkkel, éves képzési terv felülvizsgálata
  • Képzések nyomon követése, értékelési rendszer kidolgozása
  • Iskolákkal történő kapcsolattartás, látogatások, előadások tartása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Szakirányú felsőfokú (HR vagy gazdasági) végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat képzések területén
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) kezelésének magas szintű ismerete
  • Jó humor, precíz, pontos munkavégzés
  • Egyszerre több, párhuzamosan futó képzési és fejlesztési feladat menedzselése
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

És, hogy Mi mit tudunk nyújtani Neked ezért cserébe?

  • Alapbér + éves bónusz
  • Laptop, mobiltelefon
  • Heti 1 nap home office
  • Meleg étkezés minden munkanapra
  • Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
  • Folyamatos növekedésben lévő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Modern munkakörnyezet és jókedélyű, összeszokott, szakmailag felkészült csapat, akik nagyban tudják segíteni, támogatni munkádat
  • Dolgozói kedvezmény, családtagok számára is elérhető céges rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2370 Dabas, Mánteleki út 0417.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Wellis Magyarország Kft.