MKB Bank Nyrt.
Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő univerzális bankjaként küldetésünk, hogy ügyfeleink számára olyan termékeket és szolgáltatásokat nyújtsunk, amelyek segítik őket céljaik elérésében. A terület fő feladatai közé tartozik a javadalmazási stratégia kialakításában való stratégiai és operatív részvétel, valamint a bérfejlesztések, juttatások vizsgálata, támogatása. Amennyiben szívesen dolgoznál érdekes, változatos feladatkörben és motiválnak a kihívások, jelentkezz csapatunkba!

Kompenzációs szakértő

Feladatok:

  • A Magyar Bankholding teljeskörű javadalmazási politikájának kialakításában való részvétel stratégiai és operatív szinten
  • Juttatások rendszeres felülvizsgálata és alakítása a dolgozói elkötelezettség erősítése érdekében
  • Éves és évközi bérfejlesztés előkészítése és támogatása
  • A kompenzációs folyamatok fejlesztése
  • Szoros együttműködés a HR Kontrolling területtel: elemzések, kimutatások készítése
  • Kompenzációt is érintő projektekben való részvétel
  • HR Business Partnerek támogatása kompenzációs kérdésekben
  • Üzleti területen dolgozó vezetők támogatása speciális kompenzációs témákban

Elvárások:

  • Legalább 5 év nagyvállalati kompenzációs vagy javadalmazási területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Haladó szintű Excel kezelés
  • Szakmai kíváncsiság
  • Rendszerekben, struktúrákban való gondolkodásmód

Előny:

  • Banki vagy pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezést kínálunk
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • Home Office lehetőséget biztosítunk
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Hosszútávú karrierlehetőséget kínálunk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MKB Bank Zrt.