Knorr-Bremse
Knorr-Bremse, the global market leader for braking systems and other systems for rail and commercial vehicles

Képzési és fejlesztési munkatárs

FŐBB FELADATOK:

a szakmai kompetenciák nyilvántartására és fejlesztésére kialakított online rendszer működtetése
szakmai kompetenciák vizsgadokumentációjának kezelése
napi kapcsolattartás a területi vezetőkkel a szakmai karrier út és a hozzá kapcsolódó kompetencia rendszer naprakészen tartása érdekében
gyakornok munkavállalókhoz kapcoslódó teljeskörű adminisztratív feladatok ellátása
gyakornoki program kialakításában és megvalósításában való aktív részvétel
külső szakmai képzések szervezése, kapcsolattartás partner vállalatokkal, end-to-end folyamat megvalósulásának biztosítása
felhasználók támogatása a teljesítményértékelési rendszer használatában
folyamatfejlesztési javaslatok megfogalmazása a képzés-szervezés területre és az elfogadott folyamatfejlesztések megvalósításának koordinálása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

felső fokú végzettség
aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
képzési rendszerek működtetésében szerzett 1-3 év tapasztalat
részletorientált, precíz, ügyfélorientált, megoldás-fókuszú, kommunikatív személyiség

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

SAP, SAP Success Factors, egyéb képzés szervezést támogató szoftver ismerettel rendelkezel
Gyártás-termelés környezetben szerzett hasonló tapasztalattal bírsz

AMIT AJÁNLUNK:

Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunkEgy fiatalos jó hangulatú csapat része lehetsz
Versenyképes juttatási csomagban részesülhetsz
Multinacionális környezetben szerezhetsz tapasztalatot
Figyelünk a munka-magánélet egyensúlyának megtartására
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és számtalan sportszakkörünk is van, ahol örömmel látjuk új belépőinket
Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: KNORR-BREMSE Hungária Kft.