Junior vagy és vonz a HR világa? Teljes munkaidőt tudsz vállalni? Szeretnéd elmélyíteni a tudásod a szakmában, de kevés még tapasztalatod? No problem!
Lelkes, tanulni és tapasztalni vágyó, nyitott juniorok jelentkezését várjuk, akik teljes munkaidőben tudják vállalni, hogy elsajátítják a “recruitment” fortélyait.

#Recruitment , #Finance #Marketing #Sales – ne ess kétségbe, ha ebből még nem foglalkoztál az összes területtel még, minden szükséges ismeret elsajátításában támogatunk Téged!

Toborzási terület: Back Office területek (Marketing, Sales, Pénzügy, Adminisztráció, HR)

Amiért ajánljuk a megjelölt szakterületet: garantáltan jelölt-biztos, széles spektrum (gyakornoktól a felső vezetőig), lehetőség sokszínű szakmai hátterek megismerésére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:
- Kiválasztási projektek koordinálása
- Jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel
- Telefonos előszűrés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
- Interjúk megtartása, jelöltekkel való kapcsolattartás, pályázati anyagok megírása
- Álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Cégnév: Grafton Recruitment Kft.