Nova Human Resources Kft.

A Nova HR Kft. a Nova csoport tagja, mely széleskörű szolgáltatásokat nyújt az emberi erőforrás gazdálkodás számos területén.

Munkaerő-közvetítéssel foglalkozó üzletágunkba keresünk új kollégát, az alábbi pozícióba.

Junior Recruiter

Feladatok:

  • Adatbázisok kezelése, jelöltek felkutatása
  • Hirdetések készítése, megjelentetése
  • Potenciális jelöltek telefonos megkeresése
  • Jelöltek telefonos előszűrése, értékelések készítése
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel, a pályázatuk menedzselése
  • Rendszeres adminisztráció és riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Érdeklődés és affinitás a recruitment iránt
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Aktív és proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szorgalom, precizitás, terhelhetőség

Előny:

  • Toborzásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (alapbér és teljesítmény alapú bónusz)
  • Stabil, biztos vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör, vidám, motivált munkatársak
  • Igényes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Nova Human Resources Kft.