Az OTP Bank Nyrt. Humánerőforrás Gazdálkodási Igazgatóságára keressük

Junior Recruiter

kollégánkat

Szeretsz toborozni és szívesen szereznél még több tapasztalatot ezen a területen?

Emellett szívesen kóstolnál bele az üzleti HR más folyamataiba is?

Kétség sem fér hozzá: Téged keresünk!

Milyen feladatokban számítunk Rád:

  • Toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű koordinálása
    • potenciális jelöltek felkutatása, megszólítása különböző adatbázisokból – hatékony toborzási módszerek alkalmazásával
    • hirdetések nyomon követése, szerkesztése, megjelenítése
    • kiválasztási folyamatban való részvétel, annak menedzselése: előszűrések, telefonos és személyes interjúk lebonyolítása, videóinterjúk értékelése
    • állásbörzéken, szakmai rendezvényeken való aktív részvétel
    • toborzási adminisztratív feladatok ellátása
  • Minőségi jelöltmenedzsment (pályázók anyagainak összeállítása, felkészítése a kiválasztási folyamatra és nyomon követése a recruitment életciklusban)
  • Aktív együttműködés HR Business Partnerrel és HR generalista kollégákkal
  • Riportok készítése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben:

  • Rendelkezel 1 éves toborzás-kiválasztási tapasztalattal (ügynökségi vagy vállalati oldalon toborzás területen)
  • Munkádat a pontosság és precizitás jellemzi
  • Nyitott és innovatív vagy
  • Támogatói attitűd
  • Tudod mit jelent HR szolgáltatást nyújtani és szívügyed az ügyfélközpontú szemlélet képviselete
  • Elfogadod, hogy nem létezik HR, adminisztráció nélkül
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Társalgási szinten beszélsz angolul

Amit előnynek tartunk:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (pl.: SAP) vagy ATS rendszerben szerzett tapasztalat
  • IT toborzási tapasztalat

Amit biztosítani tudunk számodra:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Heti több nap home office lehetősége
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Inspiráló és innovatív munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, vidám csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1131. Budapest Babér utca 9.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: OTP Bank Nyrt.