Multinacionális partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Junior HR Munkatárs

Feladatok:

  • Munkavállalók be- és kiléptetése
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok koordinálása
  • Szerződések és munkaszerződés-módosítások előkészítése/ellenőrzése
  • Jelenléti ívhez kapcsolódó adminisztráció
  • Adatbázisok folyamatos karbantartása
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • Munkavállalási engedélyek intézése külföldi kollégák részére (vendor segítségével)
  • Vendorokkal való folyamatos kapcsolattartás (bérszámfejtés, cafeteria, relokáció, stb.)
  • Külső és belső auditok támogatása
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Senior HR kollégák támogatása, valamint munkavállalók és vezetők segítése

Elvárások:

  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny (akár szakmai gyakorlat)
  • Excel magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Home office lehetőség
Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.