Az Ön új cége

HSE szakértő kollégát keresünk az európai energiahálózatokat és az energiával kapcsolatos infrastruktúrát egyik legerősebb mértékben üzemeltető partnerünkhöz, a cég teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett.

 Az Ön új pozíciója

- Kivitelezési/üzemeltetési projektek nyomon követése HSE szempontból
- Szoros együttműködés a központi HSE területtel
- Alvállalkozókkal való együttműködés, auditokon való részvétel
- Kivitelezés során felmerülő gyakorlati HSE problémákra megoldási javaslatok
- Döntéselőkészítő anyagok készítése
- HSE feladatokkal megbízott PM-ek támogatása

 Mire van szüksége a sikerhez?

- Felsőfokú műszaki és legalább munkavédelmi technikusi végzettség
- Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (megbeszélések, auditok)
- Legalább 3 év tapasztalat kivitelezési projekteken
- 1-2 éves tapasztalat HSE fókuszú munkakörben
- B kategóriás jogosítvány

 Mire számíthat partnerünktől?

- Kompetitív, dinamikus szakmai környezet
- Éves bónusz
- Cafeteria
- Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
- Áramdíjkedvezmény

 Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Cégnév: Hays Czech Republic