Miskolc a te helyed

HR vezető

Feladatok

  • A HR osztály vezetése, a munkatársak, területvezetők és a gyárigazgató támogatása minden személyügyet érintő kérdésben
  • Felelős a HR folyamatok megfelelő működtetéséért: beléptetés, toborzás/kiválasztás, szervezetfejlesztés, belső karriertervezés (talent management), branding, HR kontrolling és adminisztráció, kiléptetés
  • Megbízható, korrekt együttműködés kialakítása a munkáltató és munkavállalók, valamint a külső szolgáltatók között
  • A HR stratégia kidolgozása, ellenőrzése, fejlesztése és megvalósítása törvényi követelmények, az iparági normák és előírások, vállalati kultúra és irányelvek figyelembevételével

Az ideális jelölt:

  • Rendelkezik felsőfokú HR végzettséggel, ismeri a magyar munkajogot, többéves, lehetőleg autóipari környezetben szerzett szakmai és vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • Magabiztosan kommunikál angol nyelven
  • HR informatikai megoldások használatában jártas
  • Lojális, diszkrét, magabiztos fellépésű, fejlett kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Képes a munkáját önállóan, megfelelő időben és minőségben elvégezni.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • Szervezetfejlesztés
  • HR kontroller
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje be önéletrajzát a HR osztályra a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Antolin Hungary Kft.