Feladatok

  • Teljes munkaerő gazdálkodás biztosítása, úgy mint:
  • a toborzás – kiválasztás operatív ellátása és menedzselése,
  • a teljes körű felvételi folyamat biztosítása,
  • onboarding, beillesztési ellátása,
  • a munkaerő megtartási és fluktuáció csökkentési stratégia kialakítása,
  • a teljesítményértékelési rendszer bevezetése, fejlesztése, működtetése,
  • ösztönzésmenedzsment kialakítása és koordinálása,
  • karrier menedzsment kezelése.
  • Gondoskodás a HR nyilvántartási rendszer működéséről, a személyügyi-munkaügyi adatok naprakész nyilvántartásáról, feldolgozásáról és az előírt adatszolgáltatásokról, különös tekintettel a bérelszámolási feladatokra
  • Munkaügyi, HR területhez kapcsolódó kommunikáció, a munkavállalók és a munkáltató közötti párbeszéd koordinálása
  • Jelenlegi rendszerek, folyamatok felülvizsgálata. Szükség esetén új rendszer kiválasztása, bevezetése és működtetése a hatékony erőforrás-gazdálkodás érdekében
  • Adatszolgáltatás a közvetlen vezető és az egyes területek vezetői felé
  • A szervezeti kultúra és belső kommunikáció fejlesztése
  • Közreműködés a vállalati célok kidolgozásában, szoros együttműködésben a szakterületekkel

Elvárások

  • Szakirányú képesítés emberi erőforrás gazdálkodási területen
  • Minimum 5-10 év HR vezetői gyakorlat
  • Naprakész szakmai ismeretek
  • Előremutató, stratégiai gondolkodás, az egész átlátásának képessége
  • Belső tanácsadói szerepkör - vezetés támogatása az emberi erőforrások menedzselésében
  • Hatékony kommunikáció, tárgyalókészség, kapcsolatépítés, befolyásolás, empátia
  • Képesség az alkotó, motiváló légkör kialakítására, a munkatársak megfelelő ösztönzésére, elkötelezettségének fokozására
  • Heti 5 nap munkavégzés irodai munka környezetben

Előnyt jelent

  • Nexon szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Cégautó

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A magyar tulajdonú BAYER cégcsoport, az építőipari szektor dinamikusan fejlődő, piacvezető vállalatcsoportja.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát!
Cégnév: BAYER CONSTRUCT Zrt.