Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

HR üzleti partner csoportvezető

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • szakmailag vezeti a 7 fős csoportot, mentorálja az üzleti partnereket és szakértőket
  • támogatja a szakterületek HR rendszerekkel kapcsolatos kéréseit
  • tanácsot ad, támogatja a vezetőket stratégiai és operatív HR kérdésekben
  • toborzási csatornák, kiválasztási módszertanok megválasztása, folyamatos fejlesztése
  • támogatja a HR rendszerek működtetését és továbbfejlesztését elsősorban a teljesítmény menedzsment, tehetségmenedzsment, létszámgazdálkodás tekintetben
  • belső kommunikáció, munkáltatói márkaépítésben való aktív szerepvállalás
  • közreműködik a HR digitális transzformációjában
  • koordinálja és felügyeli a foglalkozás egészségügyi- és a kiemelt egészségügyi szolgáltatásokat

A pozícióhoz kötődő elvárásaink:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (közgazdasági, HR)
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat, szenior HR generalista vagy HR üzleti partner munkakörben
  • a foglalkoztatási jogszabályok magabiztos ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • MS Office programok magabiztos felhasználói szintű ismerete

Előnyként fogjuk értékelni:

  • gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • érdekképviseletekkel való együttműködésben szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • rendszerszemlélet
  • innovatív gondolkodásmód
  • üzleti szemlélet
  • ügyfélközpontúság
  • eredményorientáltság
  • jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyedülálló, stabil hátterű cég
  • kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat
  • teljes munkaidő; általános, heti 5 napos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, jelentkezésedet a HungaroControl karrieroldalán keresztül online várjuk, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajz csatolásával.

A felületet a „Jelentkezés elküldése” gombra kattintás után azonnal elérhető!

Cégnév: Hungarocontrol Zrt.