Partnerünk számára, aki a hagyományos iskolarendszeren túlmutató és több tudományágban is magas szintű képzést biztosító intézmény Magyarországon, HR ÜZLETI PARTNER pozícióba keresünk munkatársat, aki a HR Igazgatóval szorosan együttműködve részt vesz a szervezet humánerőforrás területének kialakításában és fejlesztésében.

HR Üzleti Partner

Feladatok

  • A szervezet HR alapfolyamatainak működtetése, fejlesztése
  • A kulcsterületek vezetőinek támogatása HR kérdésekben
  • Közreműködés toborzási és kiválasztási folyamatokban, munkaerő biztosítása
  • Új munkavállalók integrációja
  • Javadalmazási rendszerek működtetése, fejlesztése
  • Aktív részvétel a közösségteremtés folyamatában
  • Tehetséggondozás, szakmai utak koordinációja
  • Aktív részvétel munkaügyi, munkajogi folyamatok működtetésében
  • HR kontrolling funkciók kialakítása, fejlesztése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat általános vagy specifikus HR-pozíciókban
  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
  • Önállóság
  • Magas fokú problémamegoldó készség, szervezőkészség
  • Nyitottság
  • Ambíció, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő, ambiciózus, lendületes csapat
  • HR területen való építkezés, tapasztalatszerzés lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.