Miskolc a te helyed
MVM Mátra Energia Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Toborzó

Feladatok

  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése.
  • Hirdetési felületek (online és offline) teljes körű kezelése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal.
  • Jelentkezők és érdeklődők tájékoztatása az aktuális lehetőségeinkről.
  • Kapcsolattartás munkaerő közvetítő, kölcsönző szolgáltatókkal.
  • Beérkező pályázatok kezelése, előszűrések lebonyolítása.
  • Személyes interjúk szervezése, részvétel az interjúk. lebonyolításában
  • A HR partnerek, szakterületi vezetők tevékenységének támogatása, egyeztetések lefolytatása.
  • A toborzási folyamat adminisztratív támogatása.
  • Részvétel HR kommunikációs feladatokban.
  • Egyéb projekt jellegű feladatok ellátása.

Amit kérünk

  • Minimum középfokú végzettség valamely HR szakképesítéssel kiegészítve (előny a HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • fizikai és szellemi munkavállalók toborzása tekintetében szerzett legalább 1-2 éves gyakorlati tapasztalat,
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeret,
  • proaktivitás, kiemelkedő kommunikációs készség,
  • jó probléma megoldó és stressztűrő képesség.

Előnyt jelent

  • középfokú angol nyelvtudás,
  • SAP HR modul ismerete,
  • B” kategóriás jogosítvány,

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (kafetéria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás
Cégnév: MVM Mátra Energia Zrt.