Legyünk együtt sikeresek!

Fiatalos, szuper HR csapatba keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Pozíció leírása:Fizikai pozíciók esetén end to end toborzás;
Szellemi pozíciók esetén önéletrajzok szűrése, interjúszervezés, esetenként a kiválasztás végigvitele;;
Adminisztráció, riportok készítése a toborzási és kiválasztást folyamatok kapcsán;
Toborzási csatornák kutatása.Követelmények: Középfokú végzettség;
Excel ismerete és használata;
Aktív angol nyelvtudás.Előny: HR területen szerzett tapasztalat;
Felsőfokú végzettség.
Munkavégzés helye: Fejér megye, SzékesfehérvárJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: HR Toborzó

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.