A Get Work Trend Kft. 2004-es megalakulása óta nyújt Partereinek komplex megoldásokat személyzeti szolgáltatások minden területén.

A vállalati alapértékek között kiemelt a szakértelem, az ügyfélközpontúság és a törvényi megfelelőség. Büszkék vagyunk arra, hogy 2020-ban, már második alkalommal nyertük el a Szerethető munkahely díjat, a „Családbarát munkahely” elismerés pedig tükrözi cégünk gondoskodó és őszinte légkörét.

Bővülő csapatunkba keresünk

HR tanácsadó / Projektvezető

munkakörbe kollégát

Feladatok:

  • a kirendeltségvezető munkájának támogatása, elsődlegesen a projektek operatív megvalósításában
  • előszűrések és tesztelések lebonyolításában való részvétel
  • saját és külső adatbázisok kezelése
  • belső adatbázisban való teljeskörű rögzítés, jelöltek nyomon követése a kiválasztási folyamat alatt
  • munkaköri profil megbízónál történő felvétele, szakmai egyeztetése
  • minőségi kapcsolatok kialakítása az ügyfelekkel, az általuk igényelt tartalmú és rendszerességű jelentések biztosítása
  • a bemutatott jelöltek kiválasztására vonatkozó támogatás az ügyfelek részére
  • ügyfélszolgálat, ügyfélfogadás ellátása irodában és külső partnernél
  • heti, havi szintű toborzási és kiválasztási riportok követése, elemzése, marketinggel való folyamatos kapcsolattartás
  • a hozzád tartozó projektek toborzásának teljes körű megvalósításának felelőssége
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal (telefon, személyes, getworking stb.)
  • a munkavállalók személyügyi anyagainak (pl: orvosi alkalmassági vizsgálatok, be- és kilépő dokumentumok, személyi okmányok stb.) pontos kezelése
  • bérszámfejtéshez szükséges adatok, dokumentációk begyűjtése, feldolgozása
  • a számlamelléklet és a teljesítési igazolások előkészítése
  • a hozzád tartozó projekteken dolgozó munkavállalók munkavégzése során a „kieső idők” kiemelt figyelése (ok és gyakoriság, arány)
  • a kilépő munkavállalókkal exit interjú készítése személyesen, telefonon vagy online
  • a kilépő okok vezetése, az okok elemzése, javalat tétel a csökkentésre

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség, minimum  1 éves szakmai tapasztalat, vagy középfokú végzettség, minimum 1-3 éves munkaerő kölcsönzési releváns tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, ami egyben a vezetés élményével párosul (saját gépjármű előny!)
  • elkötelezettség, szakmai igényesség a hosszú távú partnerkapcsolatok kialakítása iránt
  • kiváló kommunikációs képesség
  • kihívásként kezelt problémamegoldó képesség
  • önállóság, döntésképesség, jó szervező képesség
  • kreativitás, nyitottság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Pozíciódhoz megfelelő juttatási csomag
  • Fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Csapatépítő programok
  • Folyamatos szakmai kiteljesedés, fejlődés
  • Céges tréningek (GetWork Akadémia) és szakmai előadásokon való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Cégnév: Get Work Trend Kft