MOBIS Parts Europe N.V

A Hyundai Automotive Group tagjaként a MOBIS Parts Europe N.V Magyarországi Fióktelepe Hyundai és Kia gépjárműalkatrész nagykereskedelmi tevékenységet lát el. Az érdi logisztikai központunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

HR Specialista (Munkaügyi fókusszal)

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtés, előkészítése, adminisztrációja, kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő céggel
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, módosításával kapcsolatos dokumentációk elkészítése, teljeskörű ügyintézés
  • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok koordinálása, adminisztrálása
  • Havi rendszeres riportok készítése, részvétel az éves költségtervezésben
  • Munkaügyi iratanyagok, adatbázisok és vállalatirányítási rendszerek naprakész kezelése, nyilvántartása
  • Elektronikus jelenléti rendszer kezelése
  • Általános HR adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő, problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés, határidők betartása
  • Középfokú, magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Kiemelkedő Cafeteria juttatás
  • Éves bónusz teljesítményértékelés keretében
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős jogviszony
  • Kelenföldtől kb. 20 perc távolságra autóval és tömegközlekedéssel

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Fiastyúk utca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: MOBIS PARTS EUROPE N.V. Magyarországi Fióktelepe