HR Generalista

  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Tréningek szervezése és nyilvántartása
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése, személyi anyagok naprakészen tartása
  • Be-és kilépési folyamatok operatív és adminisztratív támogatása (onboarding támogatása, exit interjúk)
  • Munkaidő nyilvántartás rendszerének kezelése,
  • Jelentések, kimutatások, riportok készítése

Elvárások / Requirements

  • középiskolai végzettség (egyetem vagy főiskola)
  • Kommunikációs készség
  • minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • haladó szintű Word, Excel és Power Point ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

  • multinacionális cég, inspiráló környezet
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria

a0t6N000009OHuvQAG

Cégnév: Trenkwalder Kft