A Motherson Group a világ 21 legnagyobb és leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnereinek, valamint számos további iparágat szolgál ki, úgy, mint vasúti járművek, űripar, gyógyipar, IT és logisztika területén, több mint 135,000 munkavállalójával 41 országban világszerte. A Samvardhana Motherson Reflectec (SMR) a cégcsoport vizuális rendszergyártó specialistája. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában, Ázsiában és Ausztráliában a világ legjelentősebb autógyártó vállalatai számára kínálunk  visszapillantó tükör rendszer megoldásokat az összes jármű- és árkategóriában, valamint nagy teljesítményű kamerarendszereket szállítunk autóipari felhasználásra. Gyors ütemű növekedésünknek köszönhetően mindig keressük a tehetséges új kollégákat, hogy a csapatunk részei legyenek.

Mosonszolnok

HR Generalista

Feladatok.

  • Szellemi toborzási- és kiválasztási folyamat teljeskörű koordinálása (hirdetések, interjúztatás, közvetítő céggel való kapcsolattartás, ajánlattétel, onboarding)
  • Új kollégák beléptetése, beilleszkedési folyamat támogatása
  • A munkavállalók be és kilépéséhez szükséges dokumentumok előkészítése
  • Szervezeti változások teljes körű menedzselése
  • Vezetők támogatása HR kérdésekkel kapcsolatban
  • HR folyamatok folyamatos fejlesztése
  • Rendezvények szervezésében való aktív részvétel

Elvárások.

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • HR területen, szellemi kiválasztásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkajogi alapismeretek előnyt jelent
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervezőkészség, pro-aktív személyiség
  • Jó kommunikációs készség, pozitív személyiség, határozott fellépés

Amit kínálunk.

  • Szakmai fejlődés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus, vidám, inspiráló csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz elküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.