Acélszerkezetes épületek- és automata raktárrendszerek építésével, szerelésével és gyártásával foglalkozó, komoly múlttal és referenciákkal rendelkező cégünk munkatársat keres az alábbi pozícióba zalahalápi irodánkban történő munkavégzésre:

HR Recruiter/Toborzó munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • A HR csapat támogatása dolgozóink külföldi munkavállalásával kapcsolatos feladatokban
  • Új munkavállalók felvétele és az ezzel járó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Az üres pozíciókra való keresések teljes körű lebonyolítása a munkaerő igény beérkezésétől az ajánlattételig
  • Az illetékes vezetőkkel konzultáció a pozícióról es a jelöltekkel kapcsolatos igényekről
  • Megfelelő jelöltek felkutatása
  • A kiválasztási folyamat adminisztrációja, önéletrajz szűrés, interjú időpontok egyeztetése
  • Álláshirdetések készítése- és feladása
  • Jelöltekkel való kapcsolat felvétel és kommunikáció
  • Céges „social media” felületek készítése és kezelése
  • A toborzási hatékonyság növelése

Csapatunkban a helye, ha:

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Határozott, sikerorientált, dinamikus személyiség
  • Rendelkezik MS Office (Word, Excel) napi felhasználói szintű ismeretekkel
  • Közép szintű angol nyelvtudással amelyet aktívan tud majd használni

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kreatív munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8308 Zalahaláp

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetesi igényével megjelölt, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát elérhetőséggel a Jelentkezem gombra kattintva és kollégáink rövid időn belül keresni fogják!

Cégnév: ASSMONT Steel Hungária Kft.