A Starjobs Magyarország Kft. dinamikusan növekvő fizikai munkaerő-kölcsönzési ágazatába keres új kollégát az alábbi pozícióba

HR Projektvezető

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű menedzselése

  • Munkaerő toborzása és kiválasztása

  • Kapcsolattartás meglévő és leendő partnerekkel, jelöltekkel, munkavállalókkal

  • Kimutatások, havi összesítők készítése

  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás

  • Egyéb szakmai, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Fizikai dolgozók toborzásában szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat, szakmai fejlődés

  • Önálló munkavégzés

  • Fiatalos csapat

Egyéb:

  • Munkaidő: heti 40 óra

  • Rugalmas munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a hr-Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.