MVM Services Zrt.
A közel tizenötezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

HR partner

Feladatok

  • Proaktívan támogatja az üzleti területet munkaerő tervezés és a szervezeti változások megvalósításában, javaslatot tesz a megfelelő HR rendszer és eszköz alkalmazására,
  • koordinálja a toborzási – kiválasztási folyamatokat, alkalmazza a különböző kiválasztási módszereket,
  • részt vesz a beillesztési program megtervezésében és megvalósulásának nyomonkövetésében,
  • támogatja az éves képzéstervezési folyamatot, valamint részt vesz a képzések megvalósításában és utókövetésében,
  • a felelősségi körébe tartozó üzleti területeken működteti a teljesítmény menedzsment rendszert,
  • részt vesz az utódlástervezési folyamat megvalósításában,
  • közreműködik a társaságnál alkalmazható kompenzációs rendszerek (HAY rendszer, bér, béren kívüli juttatások, ösztönzők, jutalmak, stb.) működtetésében, a bértömeg-gazdálkodás elveinek betartatásában,
  • hozzájárul a munkaügyi kapcsolatok rendszerének működtetéséhez,
  • együttműködik az üzleti területét érintő szervezetfejlesztési, változás menedzsment és vagy M&A akciókban, gondoskodik azok végrehajtásáról,
  • a HRIS eszközöket aktívan használja, támogatja a kompetencia központot,
  • ellátja a támogatott területek munkajogi tevékenységéhez kapcsolódó szakértői feladatokat.

Amit kérünk

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat HR partneri munkakörben,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, amire szükséged lesz a mindennapi munkavégzés során,
  • munkajogi szabályok ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • belső ügyfél orientáció,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet,
  • önszervezés és jó problémamegoldó készség.

Előnyt jelent

  • Nagyvállalati tapasztalat,
  • SAP HR moduljainak ismerete,
  • terhelhetőség, jó stressztűrő képesség,
  • angol nyelven történt munkavégzés.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Cégnév: MVM Services Zrt.