BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk egy 1927 óta működő, független, magyar tulajdonban álló textilipari vállalkozás. XI. kerületi telephelyükre, egy új üzem felépítése kapcsán szeretnék a HR osztályt tovább erősíteni, ehhez keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

HR MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzási folyamatokban való részvétel, kiválasztás koordinálása
  • Be/kiléptetés adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel, hónapzárás, munkaidő nyilvántartás ellenőrzése
  • Vezetői riportok készítése, HR statisztikák összeállítása
  • Foglakozás-egészségügyi vizsgálatok szervezése
  • Folyamatok fejlesztésére irányuló ötletek megvalósítása
  • Belső kommunikációban való részvétel
  • Közösségi programok szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év HR szakmai tapasztalat, jellemzően közepes méretű (max. 100 fő) cégnél, gyártó szektorban
  • (Felsőfokú gazdasági végzettség megléte mellett kizárólag toborzási tapasztalattal is várunk jelentkezőket)
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kreatív, lelkes, rugalmas és mindemellett precíz személyiség

Amit kínálunk:

  • Munkakörnek megfelelő juttatási csomag
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Nagy múltú, hagyományokkal rendelkező, innovatív családias, magyar vállalkozásban

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Egyéb információ:

  • Munkaidő, munkarend: Hétfőtől péntekig, heti 40 órás munkavégzés irodai munkarendben, üzemi területen
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a Beck and Partners Kft. rendszerén keresztül.
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.