A Schindler Hungária Kft. csapatbővítés céljából

HR MUNKATÁRSI POZÍCIÓBA

új kollégát.

Feladatok:

  • munkaviszony létesítésével, módosításával, megszűntetésével kapcsolatos feladatok önálló elvégzése (dokumentációk készítése, munkaügyi, munkajogi kérdések megválaszolása): omunkaszerződés, munkaszerződés-módosítás elkészítése omunkaköri leírások elkészítése
  • munkavállalói nyilvántartás naprakész vezetése (dokumentumok naprakészen tartása, online dolgozói adatbázis karbantartása)
  • havi bérszámfejtés előkészítése
  • havi riportok, kimutatások készítése (pl. szabadságnyilvántartás naprakész vezetése, létszámtervezés)
  • dolgozók kérdéseinek szakmai megválaszolása
  • részvétel a toborzás és kiválasztási feladatok ellátásában
  • aktív részvétel a csapatmunkában, nemzetközi projektek támogatása
  • részvétel képzési terv elkészítésében, munkavállalói szakmai tudás és készségfejlesztés megvalósításában
  • HR igazgató munkájának támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség személyügyi szakirányon
  • 3- 5 év releváns - elsősorban -, munkaügyi és HR releváns tapasztalat
  • magabiztos felhasználói szintű MS Office 365 ismeretek és legalább egy bérprogram felhasználói szintű, valamint vállalatirányítási rendszer adminisztrátori használata
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete és használata írásban és szóban
  • precizitás, rugalmasság és terhelhetőség
  • önálló gondolkodásra való hajlandóság
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • kezdeményező és együttműködő készség
  • ügyfélközpontú kommunikációs és szervezőkészség

Jelentkezni magyar vagy angol nyelvű önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet!

Cégnév: Schindler Hungária Lift és Mozgólépcső Kft.