Álláslehetőség az ötcsillagos Párisi Udvar Hotel Budapestben

HR munkatárs pozícióban

Feladatok és felelősségek

  • belépő és kilépő munkatársak HR adminisztrációja
  • önéletrajzok előszűrése, kategorizálása
  • telefonos interjúk lebonyolítása
  • interjúk szervezése
  • a bérszámfejtés munkájának segítése
  • aktív részvétel a havi zárásban (jelenléti ívek ellenőrzése, bérjegyzékek átnézése stb.)
  • bérpapírok, munkaügyi dokumentációk koordinálása
  • a HR Manager munkájának adminisztratív támogatása
  • prezentációk készítése

Elvárások:

  • felsőfokú releváns végzettség
  • minimum 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • munkajogi szabályok naprakész ismerete
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • barátságos, kedves személyiség

Előnyt jelent:

  • bérszámfejtői ismeretek
  • 4-5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • 50 %-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Brasserie-ben
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a jelentkezem gombra.

Cégnév: Párizs Property Kft.