A Pannonjob Kft. győri irodájába keres munkatársat HR koordinátori pozícióba

Feladatok:
  • Munkaerő-kölcsönzési és közvetítési projektek teljes körű koordinálása
  • Munkaerő toborzása, hirdetések megtervezése, feladása
  • Felvételi interjúk és tesztelések megszervezése és lebonyolítása
  • Munkaszerződések és egyéb, az alkalmazottakkal kapcsolatos szerződések elkészítése
  • A munkavállalók orvosi vizsgálatának megszervezése, üzemorvossal való kapcsolattartás
  • A bérszámfejtés előkészítéséhez kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása a kölcsönzött munkavállalókra vonatkozóan
  • Kapcsolattartás multinacionális cégekkel, a kölcsönzéssel kapcsolatosan felmerülő kérdéseik szakmai megválaszolása
  • Partnercégek igényeinek megfelelően nyilvántartások, statisztikák készítése
  • A munkaerő-kölcsönzést érintő jogszabályok folyamatos figyelemmel kísérése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
Előnyök:
  • Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Szakmai továbbképzések
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!
Egyéb:

Munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatkezelési tájékoztató

Referenciaszám: 202239570
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.