Adecco Kft.
Partnerünkhöz, egy ingatlanfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó vállalathoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR koordinátor

Legyél a csapatunk tagja…Megéri, mert:

  • Versenyképes fizetés
  • Egészségbiztosítás
  • Kedvezmény különböző hotelekben és éttermekben
  • Kulcspatika kártya
  • All You Can Move sportkártya lehetőség
  • Fiatalos, támogató szakmai környezet

Feladataid lesznek:

  • HR admin feladatok ellátása (adminisztráció)
  • Önéletrajzok előszűrése
  • Interjúk leszervezése
  • Álláshirdetések feladása
  • Bérszámfejtés előkészítése, leellenőrzése
  • Csapatépítő programok szervezése
  • HR folyamatok fejlesztésében való segédkezés
  • HR menedzser munkájának támogatása

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználószintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
Cégnév: ADECCO Kft.