Miskolc a te helyed

HR kompenzációs területen, nagyvállalatnál szereztél szakmai tapasztalatot? Váltanál, de a karrieredet továbbra is ezen a területen folytatnád? Szívesen tanulnál új dolgokat?

Új munkatársunk feladatai lesznek
- bérfejlesztés végrehajtása, a kapcsolódó előzetes kalkulációk, hatásvizsgálatok készítése, gyors, pontos adatszolgáltatások nyújtása
- bér-összehasonlító vizsgálatok, elemzések és jövedelemszint felmérések, gazdaságossági számítások és elemzéseket készítése
- a bérjellegű rendszerek működésének felügyelete, bérezési, javadalmazási formák kidolgozása, egyéni bérek megfelelőségének folyamatos figyelemmel kísérése
- javaslatok kidolgozása a bér és béren kívüli juttatások vonatkozásában
- a kompenzációs, a foglalkoztatáspolitikai és munkaköri szakterületet érintő komplex társasági szintű rendszerek működtetésének támogatása, fejlesztési javaslatok kidolgozása
- döntés-előkészítő, összefoglaló anyagok készítése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- diplomával igazolt HR, vagy gazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
- vonatkozó törvények (Mt., számviteli törvény stb.) átfogó ismerete
- gazdasági számítások, elemzési eljárások ismerete
- MS Office haladó szintű ismerete (magabiztos Excel tudás)
- legalább 5 év szakmai gyakorlat
- nagyvállalati tapasztalat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- terhelhetőség, rugalmasság
- üzleti szemlélet
- erős rendszerben való gondolkodás
- önálló munkavégzés

Előnyként értékeljük
- SAP HR rendszerszemléletű ismerete

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- béren kívüli juttatások
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest, Könyves Kálmán körút

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2023-01-31

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Cégnév: MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.