DESIGN Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

HR Igazgató

Magyarország vezető veszélyes hulladék-kezelő cége, a kecskeméti székhelyű Design Kft. HR vezetőt keres. A cég jelentős növekedésen van túl, a jelenlegi HR tevékenysége a mai méretet és komplexitást már nem képes hatékonyan támogatni, ezért HR területen is fejlesztések váltak szükségessé.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fejleszti és működteti a munkatársak kiválasztását, motiválását, irányítását és a visszajelzést biztosító keretrendszereket
  • Működteti a vezetők és szakértők kiválasztását, motivációját, irányítását biztosító keretrendszert
  • Vezetői eszközöket vezet be a hatékony munkavégzés érdekében: teljesítményértékelés, teljesítmény alapú bérezés
  • Fejleszti és működteti a vezetői készségfejlesztés rendszerét
  • Fejleszti és működteti a dolgozók beillesztésének és betanításának rendszerét
  • Közvetlenül irányítja a HR csapatot és gondoskodik a kiválasztásukról, fejlesztésükről
  • Részt vesz az üzleti tervezési folyamatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi/Főiskolai diploma
  • Legalább 10 év HR tapasztalat, 5 év vezetői tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Határozott, kommunikatív, reziliens és analitikus gondolkodásra nyitott, együttműködő személyiség
  • Magas érzelmi intelligencia, az emberek iránti nyitott szemlélet

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • HR igazgató

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Ipar utca 6.

E-mailen, fényképes önéletrajz megküldésével.

Cégnév: Decoration & Design Kft / Hétpettyes Logisztikai Központ