Feladatok

A Menzies Aviation (Hungary) Kft. magyar állomása keresi a HR terület vezetőjét, hogy munkájával segítse a folyamatos bővülés miatt megnövekedett HR teendők elvégzését.
Jövendő kolléga feladata lesz, hogy a vállalat üzleti profiljával összhangban lévő HR stratégiát kidolgozza és végrehajtsa. Munkájával közvetlenül 7 főt koordinálna, hogy a nagy létszám miatti HR feladatok gördülékenyen haladjanak. Az állomás 800-900 fővel operál, ezzel biztosítva a Cég profiljának központi tevékenységét, a magas minőségű reptéri földi kiszolgálást.
A humánerőforrás terület napjainkban már nem egyszerű adminisztratív terület, nem egyenlő a munkaüggyel, vagy bérszámfejtéssel, számos HR feladatot és tevékenységet foglal magába, beleértve:
  • a vállalati stratégiát támogató HR stratégia kialakítását
  • a munkaerő tervezését
  • az üzleti tervezést segítő HR analitikák és adatelemzések készítését
  • toborzást, kiválasztást, munkaerő felvételt
  • az új munkaerő beilleszkedését segítő programok kidolgozását
  • a munkaviszony létesítésével és változásaival kapcsolatos adminisztrációt
  • szabályzatok készítését
  • a képzést, fejlesztést
  • komplex szervezet fejlesztő programok menedzselését
  • szervezeti változások támogatását
  • tehetséggondozást és utódlás tervezést
  • tehetség és vezető fejlesztő programok kidolgozását
  • teljesítményértékelő rendszer menedzselését
  • kompenzáció és juttatás menedzsmentet
  • a munkaerőpiaci versenyképesség nyomon követése
  • munkaerő megtartási programok kidolgozását
  • munkavállalói elégedettség mérését
  • a vezetők és a munkatársak HR támogatását
  • a vezetők HR üzleti partneri támogatását
  • a munkahelyi problémák, konfliktusok kezelését
  • szakszervezettel, üzemi tanáccsal való egyeztetéseket
  • a munkavállalók szabad véleménynyilvánításának támogatását
  • a vállalati kultúra formálását
  • az esélyegyenlőség biztosítását
  • a munkavállalók jólétét támogató programok kidolgozását
  • a munkavállalói élményt célzó programok, dolgozói rendezvények szervezését
  • folyamatos innovációt a munkavállalóbart HR folyamatok fejlesztésére
  • a jogi, törvényi és belső szabályzatoknak való megfelelőség biztosítását

A munkavégzés helyileg a reptér közvetlen közelében elhelyezkedő Cargo City egyik épületszárnyában lesz.

Elvárások

  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Megbízhatóság, pontosság, önálló munkavégzés, erős felelősségtudat
  • Magas stressz tűrés
  • Erős vezetői kompetenciák
  • Releváns vezetői szakmai tapasztalat 1-2 év

Amit kínálunk

  • Teljeskörűen bejelentett munkaviszonyt, korrekt bérelszámolást
  • SZÉP kártya juttatást a második hónaptól
  • Bejárási támogatást (üzemanyag-térítés, illetve bérlettámogatás)
  • Hosszú távú munkalehetőséget, biztos megélhetést.

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk a világ több országában is jelen lévő multinacionális Menzies Aviation cégcsoport tagja, fő tevékenységi körünk a magas minőségű reptéri földi kiszolgálás.

Ha felkeltettük érdeklődését és megfelel a fenti elvárásoknak, jelentkezzen a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva és küldje el nekünk Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Menzies Aviation Hungary Kft.