HR gyakornok toborzási területre WHC022533 - Diákmunka

Pest megye
WHC Diák Iskolaszövetkezet
A WHC Csoport a közép-kelet-európai régió meghatározó, 100%-ban magyar tulajdonú, HR szolgáltatásokra specializálódott nagyvállalata. A több mint 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, szakértelmünkkel, hazai és nemzetközi lehetőségekkel támogatjuk, hogy megtaláld nálunk a számításaidat.A Kincentric Legjobb Munkahelyei között is ott vagyunk évek óta.Jelentkezz Most a WHC budapesti csapatába, HR gyakornok munkakörbe!Tudj meg Rólunk többet, karrieroldalunkon:

HR gyakornok (toborzási területre) (WHC022533) - Diákmunka

Feladatok:

    • részvétel a toborzáshoz kapcsolódó teendőkben külföldi munkavállalók kapcsán
    • koordinátorok munkájának segítése
    • beérkező dokumentumok, adatok ellenőrzése, nyomonkövetése
    • jelöltkezelő rendszer naprakészen tartása
    • toborzók és irodák felé az esetleges hiányosságok jelzése
    • szoros együttműködés a területen dolgozó munkatársakkal és társosztályokkal

    • heti minimum 30 órát tudnál dolgozni
    • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz (aktív/passzív)
    • magabiztos angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod alkalmazni
    • lelkiismeretes, proaktív és precíz személyiség vagy, jó problémamegoldó képességgel.
    • MS Office programcsomagot magabiztosan kezeled
    • nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre

Amit kínálunk

    • Bruttó 1874 Ft-os órabér (25 év alatt ez a nettód)
    • Hosszútávú gyakornoki lehetőség
    • Rugalmas hozzáállást biztosítunk az iskolai elfoglaltságodhoz
    • Vidám, együttműködő csapat tagja lehetsz
    • Szakmai gyakorlati helyet is le tudunk igazolni
    • Izgalmas feladatok: nem csak papírmunkád lesz
    • Támogató munkahelyi környezet
    • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásod
    • Szuper csapatépítőkön vehetsz részt
    • Későbbi előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ

Magabiztosan beszélsz angolul és érdekel a HR világa? Jelentkezz most!