Mind-Diák Szövetkezet
A Borsodi Sörgyár Kft. a világ egyik legnagyobb sörgyártója, a Molson Coors Brewing Company vállalatcsoport tagjaként 1973 óta törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére.Kollégáik elhivatott munkájának köszönhetően a világ vezető söripari vállalatai közé tartoznak. Ezért is törekszenek arra, hogy munkatársaik képességeit folyamatosan fejlesztve lehetőséget biztosítsanak tehetségük kibontakoztatására. Dolgozz velük az élet habos oldalán!

HR gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Proaktívan támogahatod a jelölteket a toborzás során (telefonos egyeztetés, interjúk szervezése, adminisztráció stb.)
  • Álláshirdetéseket szerkesztesz, előszűrőd a jelentkezőket a megadott szempontok alapján
  • Proaktívan támogathatod a Borsodi toborzási stratégiáját, hogy minden jelentkezőjük kiváló élményben részesülhessen a kiválasztás során
  • Karbantarhatod a toborzási rendszert a kiválasztási folyamatnak megfelelően
  • Önállóan vihetsz kisebb projekteket és toborzásokat
  • Adminisztrációval támogatod a kiválasztás területét

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Rendelkezz aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Tanulmányaidat HR területen folytasd (középfokon vagy felsőfokon)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelt Excel ismeretek)
  • Kiválóan kommunikálsz magyarul és bátran szólalsz meg angol nyelven is
  • Érdekeljen a toborzás-kiválasztás területe
  • Pár hónapos HR és/vagy toborzási tapasztalat
  • Munkaidő
  • Hétfő és péntek között minimum 3 nap vállalása 6-8 órában (hétköznap 7:00-17:00 óra között)
  • Heti 20-25 órás munkavégzés (rugalmasan beosztható)
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk

  • Neked
  • Kötelező szakmai gyakorlatodat eltöltheted náluk
  • Betekinthetsz egy családias MULTI működésébe
  • Diákmunkádat fizetéssel díjazzák: br. 1.552 Ft / óra

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet